Pomoc adwokata w sprawach spadkowych

Kancelaria Adwokacka Karoliny Cichockiej-Bieniek świadczy kompleksową pomoc w zakresie prawa spadkowego na terenie Warszawy i okolic. Dzięki wiedzy i doświadczeniu w tej specyficznej odnodze prawa cywilnego, Kancelaria pomoże w podjęciu czynności niezbędnych do stwierdzenia nabycia prawa do spadku oraz w przeprowadzeniu podziału majątku spadkowego. Obejmujemy naszych klientów kompleksową opieką, chroniąc spadkobierców przed nabyciem spadku z zadłużeniem.

Kancelaria w imieniu klienta podejmuje się również negocjacji w sprawach o zachowek, o uznanie spadkobiercy za niegodnego dziedziczenia, o uchylenie się od skutków złożonego lub niezłożonego oświadczenia o przyjęciu, bądź odrzuceniu spadku.

Klient nie musi posiadać stosownej wiedzy w zakresie kwestii związanych ze spadkobraniem. Adwokat zawsze podpowiada jakie kroki należy poczynić realizując sprawę spadkową, jakie dokumenty należy przygotować, a następnie sporządza niezbędne pisma oraz skutecznie reprezentuje klienta przed Sądem.

Działamy szczególnie na terenie Warszawy, ale zajmujemy się także sprawami dotyczącymi osób z całej Polski. Serdecznie zapraszamy!