Sprawy rozwodowe

Sprawy rozwodowe wymagają od adwokata nie tylko olbrzymiej wiedzy i doświadczenia, ale także wyczucia sytuacji oraz empatii. By nie dać się ponieść emocjom coraz więcej osób decyduje się, by ich sprawy o rozwód zostały poprowadzone przez specjalistów. Kancelaria Adwokacka Adwokat Karoliny Cichockiej-Bieniek prowadzi sprawy począwszy od stworzenia i złożenia dokumentów rozwodowych, po kompleksową reprezentację stron w Sądzie.

Rozwód – pomoc w najtrudniejszych przypadkach

Postępowanie w sprawach o rozwód jest procesem złożonym. Z formalnym zakończeniem małżeństwa wiążą się również inne aspekty – w tym rozstrzygnięcie w przedmiocie władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi, alimenty, kontakty. Następnym krokiem po uzyskaniu rozwodu jest podział majątku wspólnego.Są to sprawy niezwykle delikatne i trudne, dlatego warto oddać je w ręce wykwalifikowanego adwokata. Taką pomoc proponuje Kancelaria Adwokacka Adwokat Karoliny Cichockiej-Bieniek, zlokalizowana w Warszawie.

Pomoc adwokata przy rozwodzie

Adwokat Karolina Cichocka-Bieniek prowadzi sprawy o rozwód, szukając najkorzystniejszych, a jednocześnie najmniej angażujących klienta rozwiązań. Centrum jej działań stanowi Warszawa, gdzie pomogła już wielu małżeństwom możliwie jak najszybciej zakończyć sprawy prawne przed Sądem. Dla komfortu Klientów możliwy jest także kontakt i poradnictwo online.